Térségi pályaválasztási szülői értekezlet 2024. október 17.

Minden tanévben térségi pályaválasztási szülői értekezletet rendez iskolánk, a Tahitótfalui Pollack Mihály Általános Iskola és AMI a tahitótfalui, dunabogdányi és szigetmonostori általános iskolák 8. osztályos diákjai és szüleik részérére.

Az idén október 17-én került sor erre, nagy érdeklődés kísérte az eseményt.

Hat középiskola képviselőjét hívtuk meg, hogy mutassa be iskoláját az egybegyűlteknek, nagy örömünkre mindenki elfogadta a meghívásunkat.

A Szentendrei Móricz Zsigmond Gimnáziumot Kerezsi Csaba igazgató úr, a Szentendrei II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola és Gimnáziumot Molnárné Reskovits Zsuzsa igazgató asszony, a pomázi Sashegyi Sándor Általános Iskola és Gimnáziumot Kapin Györgyné főigazgató asszony képviselte.

A szakképzők és technikumok közül a Váci SZC Király Endre Technikum és Szakképző Iskolát Varga József igazgatóhelyettes úr, Váci SZC Petzelt József Technikum és Szakképző Iskolát Szentendréről Énekes Rita igazgató asszony és a Budapesti Gazdasági SZC Varga István Közgazdasági  Technikum Búti Hunor oktató képviselte.

Kiváló este volt, köszönöm a középiskolák vezetőinek, képviselőinek az értékes beszámolókat!

Őszintén remélem, hogy a középiskolai felvételi előtt álló Tanulóknak, Szüleiknek tudtunk segíteni az est előadásaival.

Köszönöm Vaczó Zoltán főigazgató-helyettes felvételi eljárásról tartott részletes ismertetőjét!

Köszönöm Kollégáim és a Tahitótfalu Önkormányzat munkatársainak a segítségét a szervezésben!

Zakar Ágnes főigazgató, a program szervezője

Király

Móricz