Házi versmondó verseny a 3. osztályban

Február 15-én rendeztük meg a két harmadik osztályban a házi versmondó versenyünket. 14 kisdiák készült erre az alkalomra nagy lelkesedéssel, szorgalommal. Vicces, humoros, vagy éppen komoly, elgondolkodtató versekkel szereztek örömet a hallgatóságnak.
Emléklapot kaptak  szereplésükért Dénes Léna, Ivanics Adél, Kállai Petra, Szendrei Zita, Vecsei Ábel 3. a; és  Heves Lilla, Marokity Bence, Papp Dominik 3. b osztályos tanulók.
A legkiválóbbak jutalma oklevél volt: Bálint Barnabás 1. hely, Belicza Fanni 2. hely, Tóth Emili Zoé 3. hely (3. a); Madarász Viktória 1. hely, Petkó Patrik 2. hely, Bak Hanna 3. hely (3.b). Őket  a nagy közönség is meghallgathatja majd  az április 26-án megrendezésre kerülő Pollack-gálán. Jutalomként az olvasás tantárgyi jeles és a finom csokoládé sem maradhatott el.

Gratulálunk a szorgalmas és bátor kis diákoknak!

Szente Ildikó 3.a, Kecskés Tímea 3.b

osztályfőnökök