Elsős beiratkozáshoz kitöltendő adatlapok

Tisztelt Szülők!

Mellékeljük az elsős beiratkozáshoz kitöltendő adatlapokat, nyilatkozatokat. Amennyiben van módjuk és lehetőségük, kérjük, előzetesen otthon nyomtassák ki és töltsék ki a papírokat, így jelentősen lecsökken a beiratkozás ideje, a személyes megjelenéskor, kérjük, hozzák magukkal a kitöltött papírokat a beiratkozáshoz szükséges dokumentumokkal (személyi igazolvány, TAJ kártya, lakcímkártya,a 2. és 3. nyilatkozat; ha van a gyermeknek, akkor szakértői vélemény). Természetesen, lehetőség van az adatlapok és nyilatkozatok helyszínen történő kitöltésére is.

 

Nyilatkozatok, adatlapok:

  1. Adatlap
  2. Nyilatkozat a gyermek törvényes képviseletéről
  3. Nyilatkozat életvitelszerű ott lakásról
  4. Nyilatkozat etika/ hittan tanulásáról
  5. -6. Nyilatkozat az angol nyelv tanulásáról és a zeneiskolai beiratkozásról
  6. Nyilatkozatszemélyes adatok kezeléséhez való hozzájárulásról
  7. -9 Nyilatkozat ételallergiáról és a napköziről

2024. április 18-19-én a személyes megjelenés a beiratkozás során kötelező az online beiratkozóknak is, ekkor kell a  beiratkozáshoz szükséges dokumentumokat bemutatni, a kitöltött nyilatkozatokat, adatlapokat leadni.

 

Köszönettel: Iskolavezetés