Természettudományi versenyek

Április 12-én Százhalombattán a Hevessy György országos kémia verseny megyei fordulóján vett részt Varga Ákos 7.b. osztályos tanulónk. Hetedikes és nyolcadikos kategóriában is népes mezőny volt. Ákos az előkelő hetedik helyen zárta a versenyt. Gratulálunk neki!

Április 26-án pedig Tápiószentmártonban rendezték meg a Kaán Károly országos természet- és környezetismereti verseny megyei döntőjét. Diákjaink ötödik és hatodik évfolyamon képviselték iskolánkat. Az írásbeli dolgozat mellett terepgyakorlaton is kellett vizsgázniuk a gyerekeknek. Szép eredmények születtek. Heves Dóra 5.a. tizenötödik helyezést ért el. Nagy Máté 6.b. huszadik lett kategóriájában. Szabados-Molnár Virág az előkelő hatodik helyet szerezte meg magas pontszámmal a népes mezőnyben. Mindegyiküknek Gratulálunk!

Fábián Csaba szaktanár