Pénz7

Tízedik éve van lehetősége minden iskolának bekapcsolódni a Pénz7 pénzügyi és vállalkozói témahét programsorozatába. A témahét célja a pénzügyi és vállalkozói kultúra játékos, élményalapú fejlesztése. Számos jól felépített, korcsoportonként kidolgozott tananyag áll rendelkezésre, melyet osztályfőnöki és egyéb órák keretében dolgozunk fel. Iskolánk negyedik éve szervez tematikus napot ezen a héten, és harmadik éve rendezzük meg a Bolhapiacot, melyre idén március 8-án került sor. A 4-8. évfolyam diákjai jó állapotú, de feleslegessé vált játékaikat, tárgyaikat kínálhatják eladásra iskolás társaiknak. Kisebb, 2-4 fős csapatokba összeállva, egymást segítve árulhatják portékáikat, a bevétel őket illeti. Az idei Bolhapiacot, az előző évekhez hasonlóan nagy izgalmak előzték meg, és köszönhetően a szép márciusi időnek mindenki megelégedésére kiválóan sikerült.