Országos Böngész csapatverseny eredmények a 3.a osztályban

Az idei tanévben a tavalyihoz képest még többen vettek részt az országos  Böngész csapatversenyen. Osztályunkból huszonegy diák 12 csapatban hónapról hónapra lelkesen oldotta meg a feladatlapokat, projekteket. Volt, aki több tantárgyban is ügyeskedett. Négy fordulóból állt a verseny. Mindegyikben egyszerűbb és bonyolultabb megoldandók, illetve több gondolkodást igénylő feladat is volt, és idén sem maradtak el a hosszas munkát igénylő komplex feladatok. Így készült darázsgarázs, emlékbefőtt, madarak fája, modell a Naprendszerről, piacon jártunk, meséket gyűjtöttünk, képzeletbeli lovastábor napirendjét alkottuk meg, kreatív könyvbemutatót készítettünk lapbook formában, de még társasjáték is került ki a gyerekek kezei közül.

Kreatív, tevékeny, munkával teli tanévet tudhatunk magunk mögött. Az eredmények magukért beszélnek. GRATULÁLUNK a szép eredményekhez.

• Kecskés-Greff Izabella, Bóta Beatrix, Dénes Léna olvasás hely
  • Vecsei Ábel, Balogh Ákos, Városi Barnabás olvasás hely
  • Kállai Petra, Ivanics Adél, Erős Gerda olvasás hely
  • Szendrei Zita, Ágoston Zoé olvasás hely
  • Tóth Emili Zoé, Belicza Fanni, Pánti Zente nyelvtan hely
  • Kállai Petra, Ivanics Adél, Erős Gerda környezetismeret hely
  • Mészáros Iván, Kébert Marcell, Bálint Barnabás környezetismeret hely
  • Puskás Patrícia, Mocskonyi Mia, Dénes Léna környezetismeret hely
  • Vass Gellért Manfréd, Pánti Zente, Mocskonyi Mia matematika hely
  • Mészáros Iván, Kébert Marcell, Bálint Barnabás matematika hely
  • Tóth Emili Zoé, Belicza Fanni matematika hely
  • Városi Barnabás, Székely-Tóth Brúnó matematika hely

Már a jövő tanévre is tervezünk. A nevezéseket leadtuk 10 csapatra az évfolyamon lévő másik osztállyal. De addig jön a megérdemelt pihenés mindenkinek. Kellemes vakációt kívánok!

Szente Ildikó

alsó tagozatos tanító