Tankerületi matematikaverseny döntő

A tankerületi matematikaverseny döntőjébe, Pest megye északi és nyugati régiójának legjobb matematikusai kerültek be -a közel 100 indulóból-, évfolyamonként hat-hat tanuló.

A versenyen Iskolánknak minden évfolyamon (5.- 8. osztályig) volt döntős résztvevője.

A versenyt a Váci Madách Imre Gimnázium rendezte meg.

Eredmények:

1. évfolyamon: 1. helyezett. Varga Miklós 5.b osztályos tanulónk, aki ezzel a „váci tankerület győztese címet nyerte el 2024-ben”
  2. évfolyamon 2. helyezést ért el Nagy Máté Vince 6.b osztályos tanulónk.
  3. évfolyamon 4.helyezést ért el Baffia Levente 7.a osztályos tanulónk, és 5. helyezést ért el Varga Ákos 7.b osztályos tanulónk.

A „legnagyobbak” között szintén nagyon szép eredmény született, hiszen Éles Boldizsár 8.b osztályos tanulónk is 2. helyezést ért el a 8. évfolyamosok között.

Nagyon – nagyon büszkék vagyunk Rátok, gratulálunk a szép eredményekhez.

Köszönjük Kovács László Zoltánné matematika tanárnő felkészítő munkáját! Hihetetlen szép eredmény váci tankerületi szinten az évfolyamonkénti egy arany és két ezüst érem, valamint a 4. és 5. helyezés megszerzése is a Tahitótfalui Pollack Mihály Általános Iskola és AMI számára!

Gratulálunk a tankerületi matematika verseny szép eredményeihez a felkészítő Tanárnak és a tehetséges, ügyes Tanulóinknak!

Iskolavezetőség nevében

Zakar Ágnes főigazgató