Pedagógusnap Tahitótfalun 2024. 06. 04.

Pedagógusnapot ünnepeltük az iskolában Tahitótfalun a faluházban.

A szóbeli köszönet mellé ajándékot is tudtunk adni Tahitótfalu Önkormányzat támogatásával.

Az iskolai közösség nevében köszönöm Dr. Sajtos Sándor polgármester úr és Béres Gabriella művelődésszervező segítségét, hogy mindig támogatják az iskolát!

Köszönjük az ajándékokat, vendéglátást, finom kenyérlángost!

Köszönöm Princzné Bérczi Krisztina pedagógusnapért tett erőfeszítéseit, a Kollégák remek süteményeit, a Szigeti Muzsikusok, Iványi Gáspár, Kulcsár Máté és Mákó Miklós remek zeneszámait! Velük és a tanári zenekar más tagjaival is találkozhatnak majd augusztus 4-én a Szín Tér Esték keretében. Köszönjük a Danubia Tv jelenlétét, felvételét!

A Kollégák nagy örömére csodálatos Kósa Klára kerámiákkal tudtuk megköszönni a Pedagógusok munkáját az ünnepségen.

Tahitótfalu Pedagógusa Díjat idén Kovács László Zoltánné Judit kapta kiváló matematika eredményeiért, kiemelkedő osztályfőnöki, pedagógus munkájáért!

Öt kollégát terjesztettem fel a Váci Tankerületi Központ „Köznevelési Diadalív” díjára: Matus Klárát Köznevelési Diadalív – Kiváló Vezető Díj”

Nagy Zoltánné Köznevelési Diadalív – Kiváló Tanító Díj

Czuppon-Bunkóczy Tündét „Köznevelési Diadalív – Kiváló Szaktanár Díj”

Kökényné Krafcsik Ibolya Köznevelési Diadalív – Kiváló Művésztanár Díj”

Bándiné Tasnádi Ágnes „Köznevelési Diadalív – Kiváló NOKS Kolléga”

Két kollégát Miniszteri Elismerő Oklevélre terjesztettünk fel, Kovács László Zoltánnét és Viplak Katalint.

Magyarné Rátóti Katalin tanítónőt búcsúztattuk nyugdíjba vonulása alkalmából, megköszöntük Neki évtizedeken keresztüli magas színvonalú, kiváló munkáját, Pedagógus Szolgálati Emlékéremre terjesztettük fel.

Több Kollégának: Ferbert Csenge, Dr. Borné Haluska Marianna, Csereklye Éva, Herendi Botond, Petrovity Sándor, Ritó Angelika, Bádonyi Kinga tanároknak mondtunk köszönetet magas színvonalú iskoláért végzett munkájáért.

Kiváló munkájukért kaptak jutalmat a Vezetőségtől Polgármester úr támogatásával:

Bartis Helga kiváló munkaközösség-vezető és iskola pszichológus munkájáért

Bötkösné Molnár Éva kiváló osztályfőnöki munkájáért

Csereklyéné Szente Ildikó kiváló munkaközösség vezetői, tanári munkájáért

Fábián Csaba: kiemelkedő tehetséggondozó és versenyekre felkészítő munkájáért

Füzesséryné Bogár Szilvi kiváló művészeti iskolai és titkári munkájáért

Horváthné Csörgő Andrea iskolát segítő kiemelkedő munkájáért

Kecskés Tímea: kiemelkedő tanító és kiváló osztályfőnöki munkájáért, gálára felkészítésért

Kissné Dr. Czárán Eszter népdaléneklési versenyek és pünkösdölő ünnepség szervezéséért

Kovács László Zoltán kiváló osztályfőnöki munkájáért, kirándulások szervezéséért

Kulcsár Máté kimagasló zeneiskolai munkájáért

Lehóczky Dolli kiváló tanári, osztályfőnöki munkájáért, kiemelkedő kréta felelősi tevékenységéért