Millió lépés az iskoláért

Megérkezett a pingpong asztal, amit a szülők és az osztályok „Millió lépés az iskoláért”akcióban való részvételének köszönhetünk!

Az Aktív Magyarország Program támogatásával a „Millió lépés az iskoládért” kihívás március 27-én újra indult, és egészen június 9-ig tart, melynek során a tanulókat, a szülőket – és mindenkit, aki szívesen segítené régi iskoláját – 77 napon keresztül mozgásra szeretnénk mi is ösztönözni. A támogatásnak köszönhetően 100 iskola nyerhet sporteszközök vásárlására 1-1 millió forintot. A telefonra letöltött applikáció segítségével lehet a naponta megtett lépéseket számolni, és feltölteni a program oldalára. Csatlakozzunk minél többen most is az akcióhoz! A támogatandó iskolánál kérjük, nevezze meg a Tahitótfalui Pollack Mihály Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskolát.

További részleteket a https://milliolepes.hu honlapon olvashatnak.

Köszönjük támogatásukat!

Az Iskolai közösség nevében: Zakar Ágnes