Adventi koncertek a Művészeti Iskola szervezésében

2023. adventjén ismét rengeteg helyen, időben csendültek fel szebbnél szebb dallamok.
Mind Tahitótfaluban, mind Szigetmonostoron nagyon szép műsorokat hallgathatott a kedves közönség. December 2-án, advent első vasárnapjának előfutáraként művészeti tanáraink adtak koncertet a tahitótfalui katolikus templomban. Gratzl Erika, Kubusné Verhás Virág, Kökényné Krafcsik Ibolya, Mákó Miklós és Rebe Attila tanárok mellet felléptek még Dénes Manka és Perényi Blanka zongora szakos növendékeink.
December 3-án, advent első vasárnapján a református templomban játszottak gyermekeink: Kállai Petra, Horváth Emese, Csereklye Csenge, Marton Szilvia, Varga Miklós. Felkészítő tanárok: Gratzl Erika, Kürtösi Zsolt.
Ugyanezen a napon délután Szigetmonostoron tartottuk adventi nagy koncertünket, kiállításmegnyitónkat. Mind tanítványaink, mind tanáraink kiemelkedő produkciókkal készültek erre az alkalomra. Köszönöm Tircsi Zsuzsa, Füzesséryné Bogár Szilvia, Ritó Angelika, Várbíró Kinga Evelin, Iványi Gáspár, Rebe Attila, Urbán Márton, Oravecz György és Mészáros Tibor munkáját.

A következő hetekben a hangszeres tanszaki koncerteké volt a főszerep, minden kollégánk összes növendéke szépen szerepelt a karácsonyi tanszaki koncerteken.

December 15-én pedig megtartottuk adventi népházas koncertünket is, melyen egyéni zeneszámok mellett kamarazenélés, kórus is szerepelt.
Nagy öröm volt újra együtt lenni, szívünket együtt készíteni a karácsonyi csodára. Köszönöm minden művészeti tanár munkáját, a gyermekek felkészülését, a szülők támogatását, és mindenki segítségét! 2024-ben is találkozzunk zeneiskolai koncertjeinken!

Kökényné Krafcsik Ibolya
AMI intézményegység-vezető

Köszönjük művészeti iskolai Tanáraink magas színvonalú munkáját, a Gyerekek csodálatos adventi koncertjét, a Szülők művészeti iskolának szóló segítségét, támogatását!
Az adventi koncert mellett a szülői munkaközösség szervezésében karácsonyi vásár is zajlott az étkezőben, köszönet a Szülőknek, Baffia Kriszta SZMK elnöknek.
Köszönjük a rendezvény sikeréért nyújtott segítséget Bozóki Sándorné gondnoknak, Loós Ágnes élelmezésvezetőnek és Dr. Sajtos Sándor polgármesternek köszönet a támogatásért!

Iskolavezetés